חברת סמארט דור סיסטמס בע”מ החלה את דרכה כפתרון לצורך אישי של אחד מיזמיה שלימים הפכה להיות יצרן פתרונות נעילה וגם בית תוכנה המתמחה בתוכנות ניהול למערכות כניסה בענן IOT.

אביו של זאב , המהנדס והרוח החיה במיזם, לקה בגיל מתקדם ברעד שהקשה עליו את חיבור המפתח עם חריץ המנעול… את הקושי פתר זאב כ”מייקר” בעזרת מנוע צעד ששימש בפרויקטים ביטחוניים כחלופה למפתח .משם התפתחנו ומאז הרבה דלתות נפתחו.

חברת סמארט דור סיסטמס בע”מ (SDS) פעילה מסחרית מאז שנת 2010 בתחום מערכות הנעילה. SDS היא החלוצה בארץ ובעולם בפיתוח התקן נעילה משולב עם בקרת כניסה שהופך כל דלת רגילה ללא תלות במנעול ויצרן המנעול לדלת חכמה ומתקדמת עם שליטה ובקרה מן המתקדמות בעולם .

התמחות SDS כבית תוכנה מאפשרת מתן פתרונות גמישים בתחום בקרת הכניסה למבנים מרובי פתחים עם צרכים משתנים ובעלת פרוטוקולי אבטחה מן המתקדמים בתחום.

SDS מספקת מערכות נעילה אמינות ביותר לפרטיים, גורמי ביטחון וממשל, ולקוחות עסקיים במגוון תחומים .

בשנת 2022 SDS  תשיק את הדור הבא של מערכות הנעילה המיועדות להתקנה מהירה וכפתרון גמיש בעולם העסקים לשליטה במגוון מוצרים והכל מכף יד אחת: דלת הבית, המשרד, המחסן, הלוקר או המוסך – כל אלו ממסך אחד שליטה וניהול.

בעלי השליטה בSDS-:

  • חברת “ששון אלומיניום” – חברה מובילה בתחום קירוי מבנים . חברת ששון אלומיניום מעורבת בפרויקטים המובילים ונחשבת ליציבה ביותר ואמינה בתחום זה
  • זאב פוניאה – מבכירי המהנדסים בתחום, לשעבר מנהל פרוייקטים מוביל ב”רפא”ל”
  • יחיאל קלאר – מהנדס מומחה באלקטרואופטיקה לשעבר בכיר ברפא”ל
  • נפתלי סדן – יזם סדרתי, מנכ”ל בהווה ולשעבר.

להורדת כתבה שפורסמה עלינו באתר דה מרקר לחץ כאן

סמארט דור סיסטמס – חכמה בפתח

Scroll to top