הטלפונים שלנו כבר חכמים, המכוניות זוכות לעוד ועוד יכולות עד שבעתיד הלא מאוד רחוק יוכלו להחליף אותנו בנהיגה, הבתים הופכים גם הם לחכמים עם שלל מערכות שליטה ובקרה – וגם דלתות חכמות הן מוצר שכבר קיים וסביר להניח שתוך זמן קצר יהפוך לסטנדרט בעוד ועוד מקומות.

מה הופך דלת לחכמה?

המרכיב המהותי בכל דלת שהיא הוא כמובן המנעול, ובהתאם דלת חכמה היא דלת שהותקן בה מנעול מתקדם, שמבוסס על טכנולוגיות משוכללות, ובפרט כדאי להכיר את מערכת LOCK 8200.

את המערכת החדשנית הזו ניתן להתקין על כל דלת שהיא – וליהנות מכל היתרונות שלה:

א. נעילה שלא ניתן לפרוץ אותה כך שמובטחת הגנה מרבית.

ב. אפשרות שליטה מרחוק בדלת – פתיחה לגורמים מורשים שונים, מעקב אחרי היסטוריית השימושים ועוד.

ג. עמידות מוחלטת הן לפגעי מזג אוויר, הן למים והן לניסיונות חבלה מכוונים.

מגוון אפשרויות השימוש בדלת החכמה

כחלק מהיותה משוכללת מאוד, דלת חכמה ניתנת לפתיחה בשלל דרכים: באמצעות קוד מתאים (כולל למשל קודים שונים לגורמים שונים שמורשים להיכנס למקום מסוים, להבטחת מקסימום שליטה), עם צ’יפ או כרטיס חכם, בעזרת שלט רחוק ועוד אופציה היא זיהוי ביומטרי. כמו כן ניתן לפתוח דלתות שהותקן בהן המנעול החכם של אדיוס עם אפליקציה ייעודית.

ממשקים עם מערכות בקרה ושליטה

מרכיב נוסף ב”חוכמה” של מערכת הנעילה LOCK 8200 הוא האפשרות ליצור אינטגרציה מלאה עם מערכות בקרה ושליטה אחרות. בין השאר ניתן ליצור ממשק יעיל עם “אופטימה 2020”, תוכנית ניהול דירות הנופש של סילברבייט, עם מערכות בית חכם ועוד דוגמה היא האינטגרציה עם מערכת הבקרה הייחודית של משרד ראש הממשלה שבו הותקן המנעול החכם של אדיוס בדלתות הרגישות במיוחד.

חיבור לענן לנוחות שימוש מרבית

דלת חכמה עם מנעול LOCK 8200 מתאפיינת גם בשירות ענן (שזמין גם בחיבור ל-API). דרך הענן ניתן בין השאר להוסיף ולהוריד משתמשים, לחסום את אפשרות הכניסה בשעות מסוימות או בימים ספציפיים, לבחון בכל רגע נתון מהו הסטטוס של הדלת, לבחון את היסטוריית השימושים ולבצע פתיחת חירום.

כל האפשרויות הנ”ל הופכות את הדלת החכמה מבית אדיוס לאופציה משתלמת מאוד עבור מוסדות רגישים, מרכזים לוגיסטיים, דירות נופש, חללי עבודה שיתופיים, מוסדות דיור מוגן וגם בתים פרטיים.

Next Post

מנעול דיגיטלי לדלת

Scroll to top