השינויים המשמעותיים והמהירים שמתרחשים בעולם הופכים פריטים שפעם היו חלק בלתי נפרד מהחיים להיסטוריה. המבוגרים בינינו זוכרים למשל את האסימון, ועוד דוגמה היא הווקמן. מפתח לדלת הוא עדיין חפץ נפוץ מאוד, אבל הפיתוח של המנעול הדיגיטלי והיתרונות הרבים שלו עשויים להפוך גם את המפתח לנחלת העבר.

מה זה מנעול דיגיטלי ולמה כדאי להתקין אותו?

המנעול הדיגיטלי הוא מתקן משוכלל שאפשר להרכיב על כל דלת, ולמעשה גם על תריסי גלילה. בניגוד למנעולים ה”רגילים” אין בו חריץ שלתוכו מחדירים מפתח – פתיחת המנעול מתבצעת במגוון רחב של דרכים מתקדמות אפשריות: צ’יפ חכם שמבוסס על טכנולוגיית RFID, אפליקציה ייעודית, זיהוי ביומטרי, שלט רחוק, קוד (כולל אפשרות לקבוע קודים שונים לגורמים שונים) ועוד.

היתרון הבולט הראשון של המנעולים הדיגיטליים הוא רמת האבטחה הגבוהה מאוד שהם מספקים, ובהתאם גם השקט הנפשי – גם בדירות מגורים, גם בשלל עסקים וגם במוסדות ציבור רגישים.

היתרון החשוב השני הוא נוחות השימוש בהם. כשבדלת מותקן מנעול דיגיטלי אין צורך לשכפל מפתחות או לדאוג שמא מפתח ילך לאיבוד. כמו כן לא צריך להימצא פיזית במקום כשיש צורך לפתוח את הדלת (בזכות האפשרות להפעלת מערכת הנעילה הדיגיטלית מרחוק), ובנוסף ניתן לקבל בכל נקודת זמן היסטוריה מפורטת של השימושים בכל דלת ודלת.

למי מתאימה במיוחד האופציה של המנעול הדיגיטלי?

מנעול דיגיטלי מסייע לבעלי עסקים שונים לנהל אותם ביעילות ובקלות. בפרט מתאים הפתרון המתקדם להפעלת מתחמי קליניקות ומשרדים להשכרה לפי שעה, כשכל מי שזקוק לחלל עבודה יכול לקבל קוד גישה ב-SMS, וישנו גם תיעוד מפורט של הכניסות והיציאות לכל משרד. באופן דומה מערכת הנעילה הדיגיטלית הופכת את ההשכרה של דירות AIRBNB לפשוטה מאוד, גם עבור האורחים וגם עבור בעלי הנכס.

מקום נוסף שבו יתרונותיו של המנעול החכם באים לידי ביטוי הוא מרכזים לוגיסטיים, ובאופן דומה גם מעבדות מחקר ומשרדים רגישים זקוקים לפתרון שמבטיח אפס סיכוי לכניסות לא מורשות. מי שעוד יכולים להיתרם מאוד ממנעול מתקדם דוגמת LOCK 8200 הם המבוגרים – אפשרות הפתיחה מרחוק של הדלת מונעת מצבים שבהם האדם נופל בבית ואי אפשר להיכנס ולטפל בו במשך זמן רב בגלל שהדלת נעולה.

Previous Post

מנעול דיגיטלי לדלת

Next Post

מנעול קוד לדלת

Scroll to top