מערכת נעילה חכמה

ניהול בניין מגורים

בימים עברו, פרויקט למגורים  יוקרתי, התהדר בקרמיקה שהוא מספק בהכנה למזגן או אינטרקום עם וידאו. בשנת 2022 אנו בעידן שיווקי אחר . בניינים רבים נבנים כמגדלים רבי דירות וכל מגדל לכשעצמו הוא שכונה , ובשכונה יש חדרים ציבוריים: חדר תרבות , חדר אופניים. בעתיד יהיו חדרי משלוחים עם תאי משלוחים פרטיים לדירות – לקבלת משלוחי אמזון או סופרמרקט .

הבניין החכם יציע לדייר כניסה בזיהוי יחיד כלומר באמצעות מזהה  דיגיטלי, ביומטרי או אפליקציה  לכל הנכסים שברשותו: דלת דירה, דלת מחסן, דלתות חדרים ציבוריים ותאי משלוחים. כך נראה בניין “חכם” .

שליטה בדלתות היא המסד והטפחות בהתפתחות המגורים החכמים.

התפתחות תחום זה בעולם צפויה להגיע להיקף 15 מיליארד דולר עד שנת 2030 (ע”פ מחקר FORTUNE)   . המטייל בעולם בעיקר בקוריאה, יפן או מדינות סקנדינביה יבחין שאנשים אינם מתנהלים עם צרור מפתחות. דלת כניסה תקנית בקוריאה או יפן היא דלת חכמה.

גם בארץ מתפתחת צריכה מוגברת של מוצרי נעילה חכמים. הביקוש מתחיל בלקוחות פרטיים ושדרוגים לדלתות קיימות אבל בעת האחרונה נכנסים יותר ויותר יצרני דלתות לתחום “הדלת החכמה”.

אבל יותר מדלת כניסה חכמה היא האפשרות לתת ללקוח חווית שימוש כוללת בכל הפתחים שאליהן הוא ניגש: דלת הדירה , המחסן וחדרים ציבוריים.

דלת חכמה והתפתחות שירותי המשלוחים AMAZON, WOLT, וכיו”ב.

מן המפורסמות  שהעולם הצרכני משתנה . הצריכה מהבית באמצעות רכישה מקוונת עולה על כל הערכה מוקדמת. שרותי המשלוחים המקומיים של רשתות המרכולים: ויקטורי, שופרסל, רמי לוי וכיו”ב מתפתחים בקצב מהיר ומאתגרים את נושא השירות. הזמנות מוצרים מאתרי עלי אקספרס, אמזון, נקסט וכיו”ב – גם הם מציבים אתגר לוגיסטי לספקים אך גם ללקוחות. תיאום אספקת משלוח כובל את הלקוחות לביתם , השארת המשלוחים על סף הדלת הוא הפתרון הלא מוצלח הקיים במקרה הטוב. מבנים חכמים ומתקדמים משריינים חדרי משלוחים וארונות משלוחים אישיים שמקטינים את התלות במפגש לקוח- שליח. גם תקופת הפנדמיה, הקורונה מציבה את צורך הריחוק כאתגר לוגיסטי לספקים. חדר משלוחים וארונות משלוחים הם הפתרון המתבקש, זה פתרון קל וזול לביצוע כדי שהפתרון יהיה שלם נדרשת מערכת נעילה ובקרה מתאימה. התקנת מערכות כניסה מבוקרות לארונות אישיים ו/או לחדרי המשלוחים היא אמצעי מתבקש לקיום מטרה זו. אך יהיה זה עומס אם לכל פתח ומנעול יידרש המשתמש , הלקוח במזהה שונה. לכן בניין מתקדם יאפשר ללקוח מזהה כניסה, מפתח דיגיטלי אחיד לכל שימושיו החל מדלת הכניסה לבניין דרך חדר המשלוחים וחדרי הספורט ושרותים מבניים עד דלת הכניסה האישית לדירה.  

דלת חכמה וניהול הבניין

לאחר מסירת הבניין, קיים אתגר יצירת רווח בחברת הניהול. אחד ממוקדי השליטה החשובים של חברת הניהול נמצא בבקרת הכניסה למבנה ולחדרי השרות בו. אובדן זמן בגלל אובדן מפתחות או צורך בהחלפת צילינדרים עקב אובדני מפתח הוא מקור לאובדן שעות עבודה ונזק ישיר. כמו כן שליטה טובה בפתחים מונעת ונדליזם ונזקי אלימות שונים. אולי שליטה בדלתות אינה מקור לרווח אך בוודאות השליטה מהווה צמצום בהוצאות לטווח בינוני וארוך.

אפשרות ניהול הכניסות החכם משפר את חווית הדייר, מעלה ערך שיווקי בעיני הלקוחות המתעניינים ובשלב הסופי- משפר את יעילות חברת הניהול ושליטתה במתקנים הציבוריים בבניין.

חברת סמארט דור סיסטמס  (SDS) , יצרנית מערכת הנעילה LOCK8200  , מתמחה מזה 10 שנים כמובילה עולמית במתן פתרון ייחודי ושלם לפרויקט מגורים.

מערכות אלו נתפסות כמערכות יקרות אך מחיריהן למעשה הם הזדמנות לשיפור מיצוב והתוצאה היא מחיר טוב יותר ויציב יותר למטר המרובע המבונה.

מערכות LOCK8200 מאפשרות להבחין בין דלת “ציבורית, לדלת פרטית אבל לאפשר שימוש מבוקר בשניהם , ללא מפתח ובשיפור תחושת הביטחון ללקוח. מערכות LOCK8200 מותקנות בבתי יוקרה ובתים “סטנדרטיים” על כל סוגי הדלתות כמו גם מתקני ביטחון של מדינת ישראל. מערכת LOCK8200  היא מוצר כחול לבן חדשני בארץ ובעולם ומחבר את הבניין שלך לעולם החדשני של תקשורת ב”ענן” , כלומר ליכולת לנהל , לשלוט ולהיות בשליטה מכל מקום בעניין הדלת הפרטית שלך וגם הכניסה האישית לחדרי ציבור.  עולם התקשורת מתחדש מדי שנה בשיטות ,פטנטים וטכנולוגיות. מוצרים חכמים מחייבים שרות מחברה מנוסה שמתעדכנת בטכנולוגיות STATE OF THE ART ומסוגלת להעניק ללקוח חווית שימוש וביטחון לאורך שנים. עדכוני התוכנה במערכות SDS מתבצעים באופן תדיר כמו גם תחזוקת שרתים ואבטחת מידע בתקנים מתאימים לטובת ביטחון ובטיחות המשתמשים תקן ISO27001 , וחומת אש TLS1.3  מבטיחים את עדכון הידע הנצבר בעולם בתחום זה באופן שוטף

מי אנחנו

החזון שלנו הוא לסייע לארגונים ואנשים להבטיח שהדלתות החשובות שלהם יהיו נעולות ובטוחות, באמצעות מערכות הנעילה החכמות שלנו הנתמכות במערכת ניהול מבוססת ענן.

מערכות החברה מותאמות לכל דלת ומנעול – לבתים פרטיים ודירות, משרדים, מחסנים, בתי מלון, ארגונים ואף למוסדות ברמת אבטחה גבוהה.

החברה נוסדה בשנת 1997 וצברה ניסיון רב בתחום מערכות הנעילה האלקטרו-מכניות. לחברה מוניטין רב וניסיון בעבודה עם המגזר הביטחוני, אשר שוב ושוב בוחר בפתרונות החברה לפרויקטים שהשתיקה יפה להם.

יזמי החברה ומנהליה צברו ניסיון רב בתחום הביטחוני וחלקם אף זכו בפרסים על פיתוחים ביטחוניים שהובילו.

Scroll to top